barvadreva.cz


Obchodní podmínky


Vítejte v e-shopu Barva dřeva!

Před nákupem si prosím přečtěte naše obchodní podmínky, které upravují práva a povinnosti mezi námi, tj. provozovatelem e-shopu Barva dřeva (dále jen "prodávající") a Vámi, jako kupujícím.


1. Úvodní ustanovení

Provozovatelem e-shopu Barva dřeva je David Havlíček, se sídlem Jakubčovice30, Hradec nad Moravicí. E-shop Barva dřeva nabízí k prodeji ručně vyráběné dřevěné produkty, jako jsou mísy, šperky, geometrické tvary a materiál pro další tvoření. Tyto obchodní podmínky se vztahují na všechny kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím e-shopu Barva dřeva.

2. Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva je uzavřena okamžikem potvrzení objednávky kupujícího prodávajícím. Objednávku lze provést prostřednictvím e-shopu Barva dřeva. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku v případě, že je zboží vyprodáno, nebo pokud kupující nesplňuje platební podmínky. Kupující je povinen uvést v objednávce všechny požadované údaje, a to jméno a příjmení, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

3. Cena a platební podmínky

Cena zboží je uvedena v e-shopu Barva dřeva. Kupující může platit za zboží dobírkou, bankovním převodem, online platební kartou nebo v hotovosti při osobním odběru. V případě platby dobírkou je kupující povinen uhradit cenu zboží při jeho převzetí od dopravce. V případě platby bankovním převodem je kupující povinen uhradit cenu zboží ihned po odeslání objednávky. Zboží bude odesláno po přijetí platby. V případě platby online platební kartou je kupující povinen uhradit cenu zboží ihned po odeslání objednávky. Zboží bude odesláno po přijetí platby.

4. Dodání zboží

Zboží je dodáváno kupujícímu na adresu uvedenou v objednávce. Dodací lhůta je obvykle do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že zboží není skladem, prodávající informuje kupujícího o prodloužení dodací lhůty. Zboží je dodáváno kurýrní službou PPL nebo Zásilkovnou. Kupující je povinen uhradit dopravné dle platného ceníku.

6.Podmínky odpovědnosti za škodu při přepravě

Prodávající nenese odpovědnost za škodu na zboží vzniklou při jeho přepravě kupujícímu. V případě poškození zboží při přepravě je kupující povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit prodávajícímu a dopravci.

7. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu doručeno písemnou formou. V případě odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinen vrátit zboží prodávajícímu do 14 dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy na svoje náklady. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování a s prodejním dokladem. Zboží nezasílejte na dobírku. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu kupní cenu zboží do 14 dnů od doručení vráceného zboží.

Zboží objednané a vyráběné na zakázku nelze vrátit.

8. Reklamace

Případné reklamace vyřídíme individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady a poškození přepravou je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu. Pro rychlé řešení reklamace doporučujeme poškozené zboží vyfotit a fotografie nám zaslat.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na vady vzniklé:

 • a) používáním

 • b) nesprávným použitím výrobku

 • c) nesprávným skladováním

 • d) z povahy ruční výroby nemohou být ani katalogově totožné kusy vždy naprosto stejné.

 • e)dopravou

  Postup při reklamaci:

  • 1) informujte nás o reklamaci písemnou formou Pro rychlé řešení reklamace doporučujeme poškozené zboží vyfotit a fotografie nám zaslat.

  • 2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu David Havlíček, Jakubčovice 30, Hradec nad Moravicí 74741.

  • 3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu, doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

  Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. Při kladně vyřízené reklamaci, má kupující právo na vrácení peněz, bez poštovného, nebo na nové zboží.

9. Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje chránit osobní údaje kupujícího v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

10. Závěrečná ustanovení

Tyto OP jsou platné a účinné od 4.3.2024 . Prodávající si vyhrazuje právo změny Obchodních podmínek.

11. Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na prodávajícího na telefon.: 778 224 731 nebo e-mail david@barvadreva.cz .

barvadreva.cz